پشتیبانی آنلاین

آیا پشتیبانی رایگان میباشد؟

بله پشتیبانی شرکت بصورت ۲۴ ساعته و از طریق آیدی تلگرام شماره ۰۹۱۹۹۸۳۸۹۰۰ و رایگان می باشد .

از کجا بدانم که خرید آنلاین از وبسایت نما چوب ارژن ایمن است ؟

وبسایت رسمی شرکت نما چوب ارژن تحت حمایت و پوشش نما اعتماد الکترونیکی دو ستاره و نماد ساماندهی رسانه های دیجیتال می باشد و از ایمنی بالایی برخوردار است – در روش غیر آنلاین هم پیش فاکتور با آرم سربرگ ارائه خواهد شد و در هر دو روش واریزی شما مستقیم به حساب بانک ملت به نام شرکت نماچوب ارژن خواهد بود .

سفارش دادن به صورت غیر حضوری به چه صورت است ؟

ثبت سفارش به سه روش آنلاین در وبسایت رسمی شرکت و به صورت اعلام تلفنی به شماره ۰۲۳۳۴۲۰۷۱۰۳ به دفتر کارخانه – یا از طریق آیدی تلگرام شماره ۰۹۱۹۹۸۳۸۹۰۰ و دریافت فاکتور الکترونیکی از همان طریق امکان پذیر است .

هزینه های حمل و نصب به چه صورت است ؟

هزینه های ارسال در تهران ۱۰۰ تومان و در کرج ۱۵۰ تومان می باشد و هزینه حمل شهرستان ها در صورت خرید سرویس کامل تا ۳۰۰ کیلومتر رایگان بوده و بیش از ۳۰۰ کیلومتر با باربری ارسال و ۵۰% هزینه آن بعهده شرکت خواهد بود .

نحوه دریافت محصول توسط مشتری بین المللی به چه صورت است ؟

حمل و نقل بین المللی این شرکت از طریق شرکت هما اکسپرس و از طریق هوایی ، دریایی و زمینی می باشد که در سراسر جهان این امکان را برای شما فراهم می آورد که مدارک و کالا های پستی شما با یک سرویس منظم و با قیمت مناسب و سرعت بالا به گیرنده تحویل می گردد .

تحویل محصولات

چگونه میتوانم خرید خود را لغو کنم؟

تا قبل از واریز پیش پرداخت مجاز به لغو سفارش می باشید و پس از واریز وجه پیش پرداخت مجاز به لغو سفارش نخواهید بود زیرا تولید کالاها سفارشی بوده و کالا پس از تایید واریز وجه به چرخه ی تولید وارد می شود .

آیا تحویل یک روزه میباشد؟

تحویل کالا حداقل ۱۰ روز و حداکثر ۱۵ روز کاری از زمان واریز پیش پرداخت یا تسویه حساب می باشد .

آیا تغییر رنگ هم دارید ؟

بله – در مبلمان و سرویس خواب تغییر رنگ در تمامی مدلها امکان دارد .

چرا باید پول را اول پرداخت کنیم؟

به دلیل اینکه ساخت محصولات طبق سفارش و نظر مشتری می باشد و در صورت منصرف شدن مشتری از خرید خود به هر علتی ،  شرکت متضرر می گردد لذا دریافت پیش پرداخت و یا تمام مبلغ در برخی موارد ضروری است . هزینه ی کنسلی بعد از تولید ۵۰% مبلغ سفارش خواهد بود .

فروشگاه دلخواه شما

لورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشدلورم ایپسوم متن ساختگی برای ایجاد مفهوم میباشد

نحوه تحویل کالا در محل؟

به دو صورت ارسال مستقیم از شرکت با شرح اپراتور قبل از خرید و توافق و قوانین شرکت و به صورت غیر مستقیم توسط باربری های مجاز حمل بار و اثاثیه .

آیا از خرید خود راضی نیستین؟

چنانچه انتقاد یا پیشنهادی در زمینه محصولات دارید با شماره ۰۲۳۳۴۲۰۷۱۰۳ مطالب را با کارشناسان در میان بگذارید .

آیا از خرید خود راضی هستید؟

جلب رضایت و اطمینان شما مشتری گرامی همواره از وظایف و دقدقه های این شرکت بوده و هست . سپاس از شما مشتری گرامی .