تهران

محصولات با کیفیت اصلی را مستقیم از کارخانه تهیه فرمائید .

مصوبه نحوه خرید محصولات شرکت نما چوب ارژن :
پیرو صورتجلسه هیئت مدیره این شرکت ، با توجه به شرایط اقتصادی بازار و تمایل مشتریان این شرکت به تهیه محصولات با قیمت مناسب تر ، تصمیم گرفته شد تا با حذف نمایندگی ها و عدم اعطای نمایندگی به اشخاص ( به دلیل اینکه پرداخت اجاره بهای فروشگاه های اجاره ای و سایر دلایل ، قیمت فروش محصولات را نیز تحت تاثیر قرار میداده است ) ،فروش محصولات با قیمت پایین تر از قیمت فروشگاهی و ارسال مستقیم از انبار کارخانه به مقصد مشتریان به تمام نقاط کشور از ابتدای سال ۹۲ تصویب و اجرایی شود .

مشتریان محترم توجه داشته باشند که ثبت سفارش در سیستم فروش با تسویه کامل مبلغ فاکتور ( واریز وجه به حساب شرکت ) صورت خواهد پذیرفت .

به دلیل شیوع بیماری کرونا و احتمال ایجاد محدودیت های کاری از طرف مدیریت شرکت و یا دولت ، تغییر در برنامه زمان بندی تحویل کالا ها منوط به وضعیت روز خواهد بود ،

تمام وجوه واریزی مشتریان به حساب شرکت نما چوب ارژن بانک ملت انجام خواهد شد ، لذا مراقب سوء استفاده افراد سود جو با عنوان جعلی نمایندگی های فروش باشید و از واریز وجه به حساب انفرادی اشخاص جدا خود داری فرمائید ( این شرکت در خصوص خرید مشتریان از مراکز غیر ،  هیچ مسئولیتی نخواهد داشت ).

هزینه ارسال سرویس ( باستثنای حمل طبقات ) در تهران ۱۵۰٫۰۰۰ تومان و کرج ۱۸۰٫۰۰۰ تومان می باشد – انجام نصب و مونتاژ  محصولات ارسالی توسط نصاب شرکت رایگان است .

لذا در خصوص اطلاع از روش خرید از طریق تلگرام  یا واتس آپ ( ترجیحا به دلیل فیلترینگ پاسخگویی با واتس آپ سریعتر می باشد ) به شماره ۰۹۱۹۹۸۳۸۹۰۰ واحد فروش کارخانه تماس بگیرید .

واحد فروش کارخانه  : ۰۲۳۳۴۲۰۷۱۰۳