اصفهان

به اطلاع مشتریان محترم این شرکت در استان اصفهان می رساند : فروشگاه این شرکت در خیابان نظر غربی به دلیل فسخ قرار داد اجاره تعطیل شده است و تا اطلاع ثانوی محصولات را مستقیم به واحد فروش کارخانه اعلام فرمائید و  از انبار شرکت در تهران دریافت فرمائید . کالا توسط باربری های مجاز ارسال و درب منزل تحویل خواهید گرفت ، در صورت عدم توانایی نصب توسط مشتریان  ، نصاب در اکثر شهرستان ها مستقر می باشد .

 با توجه به اینکه ارسال مستقیم محصولات از انبار تهران به مقصد شهرستانهای زیر ۳۰۰ کیلومتر در صورت خرید سرویس کامل رایگان است و شهرستانهای بالای ۳۰۰ کیلومتر در صورت خرید سرویس های کامل با پرداخت ۵۰% هزینه باربری از طرف شرکت صورت خواهد پذیرفت ، مقرون به صرفه است تا خرید خود را مستقیم و بدون واسطه انجام دهید .

تمام وجوه واریزی مشتریان به حساب شرکت نما چوب ارژن بانک ملت انجام خواهد شد ، لذا مراقب سوء استفاده افراد سود جو با عنوان جعلی نمایندگی های فروش باشید و از واریز وجه به حساب انفرادی اشخاص جدا خود داری فرمائید ( این شرکت در خصوص خرید مشتریان از مراکز غیر ،  هیچ مسئولیتی نخواهد داشت )

لذا در خصوص اطلاع از روش خرید از طریق تلگرام یا واتس آپ ( ترجیحا به دلیل فیلترینگ پاسخگویی با واتس آپ سریعتر می باشد ) با شماره ۰۹۱۹۹۸۳۸۹۰۰ واحد فروش کارخانه تماس بگیرید .

تلفن ثابت واحد فروش کارخانه : ۰۲۳۳۴۲۰۷۱۰۳